Division:

Gender: Male | Female

Jump to Event: 100 Meter Dash | 100 Meter High Hurdles | 110 Meter High Hurdles | 200 Meter Dash | 300 Hurdles | 400 Meter Dash | 800 Meter Run | 1600 Meter Run | 3200 Meter Run | 4X100 Relay | 4X200 Relay | 4X400 Relay | 4X800 Relay | High Jump | Long Jump | Triple Jump | Pole Vault | Shot Put | Discus


Athlete Team Time/Split/Mark Place Division Media
100 Meter Dash Heat 1 | Top ↑
Anna Dambacher Auburn High School 13.36 1
Jenna Layden St. Teresa 13.5 2
Courtney Fleck Riverton High School 13.74 3
Shelby Stanger Auburn High School 13.75 4
Samantha Gray St. Teresa 13.8 5
Katie McGraw Pleasant Plains 13.99 6
Lindsay Eickmeyer Mt. Olive High School 14.09 7
Allison Goldasich Gillespie High School 14.24 8
100 Meter Dash (prelims) Heat 1 | Top ↑
Anna Dambacher Auburn High School 13.22 1
Samantha Gray St. Teresa 13.57 5
Shayla Davis Litchfield High School 14.07 9
Taylor Ostermeier Rochester High School 14.39 12
Maddie Logsdon New Berlin High School 14.86 16
Colleen Reif Carrollton High School 15.8 20
Sydney Lashbrook Delavan Jr./Sr. High School 16.01 21
100 Meter Dash (prelims) Heat 2 | Top ↑
Jenna Layden St. Teresa 13.39 2
Shelby Stanger Auburn High School 13.93 8
Tina Fraley Carrollton High School 14.42 13
Jessica Dyer Riverton High School 14.43 14
100 Meter Dash (prelims) Heat 3 | Top ↑
Lindsay Eickmeyer Mt. Olive High School 13.84 4
Bre Cambre Pawnee High School 14.18 10
Morgan Duke Springfield Lutheran 14.35 11
Brittany Brackman Staunton High School 15.14 18
Stevie Hawkins Delavan Jr./Sr. High School 15.59 19
100 Meter Dash (prelims) Heat 4 | Top ↑
Katie McGraw Pleasant Plains 13.66 3
Courtney Fleck Riverton High School 13.67 6
Allison Goldasich Gillespie High School 13.87 7
Cassie Wynn New Berlin High School 14.68 15
Savanah Bednar Gillespie High School 15.03 17
100 Meter Dash Heat 1 | Top ↑
Brad Stevens Pawnee High School 11.75 1
Zach Barnett Rochester High School 11.91 2
Austin Semplowski Gillespie High School 11.94 3
Nick Waters Rochester High School 12.07 4
Reily Sullivan Auburn High School 12.17 5
Jordan Johnson Staunton High School 12.24 6
Tom Reents Litchfield High School 12.33 7
Eric Schnelt Carrollton High School 12.36 8
100 Meter Dash Heat 2 | Top ↑
Caleb Harney Pleasant Plains 3:43.01 2
Josh Cornett Pleasant Plains 3:43.01 2
George Wayda Pleasant Plains 3:43.01 2
Taylor Ray Pleasant Plains 3:43.01 2
100 Meter Dash (prelims) Heat 1 | Top ↑
Jordan Johnson Staunton High School 11.92 4
Reily Sullivan Auburn High School 12.04 6
Brad Nilas Riverton High School 12.11 9
Jak Loutzenhiser Williamsville High School 12.27 14
Mitchell Thompson Auburn High School 12.77 18
Brady Cummings New Berlin High School 13.13 23
Jake McNamara Pleasant Plains DNF 0
100 Meter Dash (prelims) Heat 2 | Top ↑
Nick Waters Rochester High School 11.64 1
Calvin Walter Williamsville High School 12.14 11
Cole Salantai Mt. Olive High School 12.16 13
Jake Dixon Petersburg (PORTA) 12.38 16
Bryce Anderson Pleasant Plains 12.78 19
Adam Weder West Central (Winchester-Bluffs Coop) 12.79 20
Alec Soer Beardstown 14.61 26
100 Meter Dash (prelims) Heat 3 | Top ↑
Brad Stevens Pawnee High School 11.75 3
Tom Reents Litchfield High School 12.09 7
Tony Nepute Mt. Olive High School 12.15 12
Taylor Beckner Petersburg (PORTA) 12.42 17
Brayden Rhoades Carrollton High School 12.8 21
Eastin Hunter New Berlin High School 13.86 25
100 Meter Dash (prelims) Heat 4 | Top ↑
Austin Semplowski Gillespie High School 11.73 2
Zach Barnett Rochester High School 11.75 5
Eric Schnelt Carrollton High School 12.1 8
Jazeel King Riverton High School 12.13 10
Jackson Page Springfield Lutheran 12.29 15
Richard Brown Carlinville High School 12.98 22
Chris Fenton Litchfield High School 13.16 24
100 Meter High Hurdles Heat 1 | Top ↑
Maggie Tarr New Berlin High School 17.29 1
Katie Bottom Springfield Lutheran 17.44 2
Qiana Bates Litchfield High School 17.44 3
Amanda Nelson Rochester High School 17.66 4
Tateum Rosenteter Gillespie High School 17.67 5
Madison Oschwald Pleasant Plains 17.69 6
Jade Hoenes Beardstown 18.49 7
Allison McNamara Pleasant Plains 18.74 8
100 Meter High Hurdles (prelims) Heat 1 | Top ↑
Maggie Tarr New Berlin High School 17.13 1
Tateum Rosenteter Gillespie High School 17.29 4
Allison McNamara Pleasant Plains 18.33 7
Jade Hoenes Beardstown 18.63 8
Jessica Fager Williamsville High School 19.61 13
Maddie Steen Delavan Jr./Sr. High School 20.19 14
Victoria Charles Pawnee High School 20.34 15
100 Meter High Hurdles (prelims) Heat 2 | Top ↑
Madison Oschwald Pleasant Plains 17.81 3
Qiana Bates Litchfield High School 17.86 6
Elizabeth Weber Carrollton High School 19.07 10
Claire Raycraft St. Teresa 19.58 12
McKenzie Wade Springfield Lutheran 20.73 16
Jasmine Troyer Delavan Jr./Sr. High School 22.41 19
100 Meter High Hurdles (prelims) Heat 3 | Top ↑
Amanda Nelson Rochester High School 17.53 2
Katie Bottom Springfield Lutheran 17.86 5
Carlee Bushnell Auburn High School 18.93 9
Marissa Feldmann Staunton High School 19.23 11
Amber Robbs Williamsville High School 21.36 17
Erin Rahe Carrollton High School 21.7 18
Sara Hulett New Berlin High School 23.39 20
110 Meter High Hurdles Heat 1 | Top ↑
Craig Johns Litchfield High School 15.43 1
George Wayda Pleasant Plains 15.86 2
Evan Rahe Carrollton High School 16.13 3
Caleb Harney Pleasant Plains 16.87 4
Josh Wells Rochester High School 17.56 5
Logan Kuhn Auburn High School 17.65 6
Adam Schmi Gillespie High School 17.7 7
Peter Constantinides New Berlin High School 19.36 8
110 Meter High Hurdles (prelims) Heat 1 | Top ↑
George Wayda Pleasant Plains 16.04 2
Adam Schmi Gillespie High School 17.43 6
Logan Kuhn Auburn High School 17.58 7
Brandon Marcy Riverton High School 19.04 10
Kyle Tripp New Berlin High School 19.22 11
Kyle DePatis Petersburg (PORTA) 19.44 13
James Buzzell Williamsville High School 20.63 18
110 Meter High Hurdles (prelims) Heat 2 | Top ↑
Evan Rahe Carrollton High School 16.25 3
Josh Wells Rochester High School 17.18 5
Peter Constantinides New Berlin High School 18.57 8
Ryan Scheffler Williamsville High School 19.41 12
Jed Lux Beardstown 20.27 15
Mike Jones Carlinville High School 20.3 16
110 Meter High Hurdles (prelims) Heat 3 | Top ↑
Craig Johns Litchfield High School 16.03 1
Caleb Harney Pleasant Plains 16.66 4
drew crook Gillespie High School 18.66 9
Lucas Trettenero Staunton High School 19.91 14
Eric Lotter Staunton High School 20.39 17
200 Meter Dash Heat 1 | Top ↑
Rachel Cunningham Carrollton High School 31.67 16
Grace Dean Riverton High School 31.83 17
Erika Shriver Riverton High School 32.96 20
200 Meter Dash Heat 2 | Top ↑
Cassie Wynn New Berlin High School 29.65 10
Amy Willis Delavan Jr./Sr. High School 30.44 11
Morgan Young Pleasant Plains 30.77 13
Savanah Bednar Gillespie High School 30.9 14
Madison Havens Pleasant Plains 31.16 15
Emily Dozier Pawnee High School 32.47 18
Olivia Levi Springfield Lutheran 32.57 19
Mattie Swan Beardstown 33.09 21
200 Meter Dash Heat 3 | Top ↑
Brooke McGuire Beardstown 29.3 7
Tina Fraley Carrollton High School 30.63 12
200 Meter Dash Heat 4 | Top ↑
Anna Dambacher Auburn High School 27.03 1
Megan Barfield West Central (Winchester-Bluffs Coop) 27.47 2
Camila Dayson St. Teresa 27.5 3
Maddison Zimmer Delavan Jr./Sr. High School 27.7 4
Rachel Close Auburn High School 28.11 5
Samantha Gray St. Teresa 28.19 6
Chaela Krueger Springfield Lutheran 29.36 8
Lindsay Eickmeyer Mt. Olive High School 29.4 9
200 Meter Dash Heat 1 | Top ↑
Joseoph Stowell New Berlin High School 25.52 16
Brayden Rhoades Carrollton High School 25.89 22
Miguel Sanchez Pleasant Plains 25.93 23
Kelly Wass Delavan Jr./Sr. High School 26.32 25
Josh Longhta New Berlin High School 26.69 26
Jordan Swanberg Riverton High School 26.82 28
200 Meter Dash Heat 2 | Top ↑
Mitchell Thompson Auburn High School 24.8 9
Sam Tinkham Riverton High School 24.8 9
Adam Weder West Central (Winchester-Bluffs Coop) 25.2 14
Bryce Anderson Pleasant Plains 25.7 18
Joey Luna Beardstown 25.7 18
Kyle Levan Carlinville High School 25.7 18
Dylan Earley Pawnee High School 28.0 29
200 Meter Dash Heat 3 | Top ↑
Jordan Johnson Staunton High School 24.29 6
Tom Reents Litchfield High School 24.79 7
Sam Marburger Mt. Olive High School 24.8 9
Christopher Hovey Rochester High School 25.12 13
Jake Dixon Petersburg (PORTA) 25.45 15
Dusty Atteberry Litchfield High School 25.83 21
Evan Rahe Carrollton High School 26.07 24
Wes Carlock Beardstown 26.7 27
200 Meter Dash Heat 4 | Top ↑
Austin Semplowski Gillespie High School 23.21 1
Nick Stevens Pawnee High School 23.48 2
Nick Waters Rochester High School 23.73 3
Calvin Walter Williamsville High School 24.26 4
Tony Nepute Mt. Olive High School 24.28 5
Jackson Page Springfield Lutheran 24.79 7
Dakota Conrad Auburn High School 25.06 12
Taylor Beckner Petersburg (PORTA) 25.56 17
300 Hurdles Heat 1 | Top ↑
Qiana Bates Litchfield High School 55.94 5
Jessica Fager Williamsville High School 56.04 6
Marissa Feldmann Staunton High School 57.04 8
Elizabeth Weber Carrollton High School 58.05 9
Victoria Charles Pawnee High School 58.09 10
McKenzie Wade Springfield Lutheran 1:01.04 13
Amber Robbs Williamsville High School 1:02.01 14
Sara Hulett New Berlin High School 1:03.53 16
300 Hurdles Heat 2 | Top ↑
Maggie Tarr New Berlin High School 49.18 1
Tateum Rosenteter Gillespie High School 50.51 2
Amanda Nelson Rochester High School 52.63 3
Claire Raycraft St. Teresa 53.72 4
Chaela Krueger Springfield Lutheran 56.17 7
Carlee Bushnell Auburn High School 58.64 11
Madison Oschwald Pleasant Plains 59.79 12
Allison McNamara Pleasant Plains 1:03.09 15
300 Hurdles Heat 1 | Top ↑
Mike Jones Carlinville High School 50.56 13
James Buzzell Williamsville High School 53.94 16
300 Hurdles Heat 2 | Top ↑
Brandon Marcy Riverton High School 46.67 7
Jake Reents Litchfield High School 46.84 8
Peter Constantinides New Berlin High School 47.5 10
Dan Brown Litchfield High School 48.0 11
Kyle DePatis Petersburg (PORTA) 49.55 12
Eric Lotter Staunton High School 51.04 14
Lucas Trettenero Staunton High School 51.53 15
300 Hurdles Heat 3 | Top ↑
Austin Semplowski Gillespie High School 40.78 1
Evan Rahe Carrollton High School 41.25 2
Connor Gleason Rochester High School 42.29 3
Ross Blumhorst Rochester High School 43.76 4
Taylor Ray Pleasant Plains 44.55 5
Ryan Scheffler Williamsville High School 45.74 6
Adam Schmi Gillespie High School 47.13 9
400 Meter Dash Heat 1 | Top ↑
Megan Burgener St. Teresa 1:07.69 12
Jessica Horn Delavan Jr./Sr. High School 1:11.58 18
Elizabeth Broeker Auburn High School 1:12.34 19
Olivia Levi Springfield Lutheran 1:14.22 20
Hannah Wraden Beardstown 1:15.3 21
400 Meter Dash Heat 2 | Top ↑
Erin Lindstrom Rochester High School 1:05.8 8
Shayla Davis Litchfield High School 1:05.81 9
Allison Goldasich Gillespie High School 1:06.92 10
Emily Gretak Mt. Olive High School 1:07.03 11
Taylor Welch Rochester High School 1:08.42 14
Tina Fraley Carrollton High School 1:09.72 15
Chelsea Domescik Auburn High School 1:11.28 16
Brittany Williams New Berlin High School 1:11.56 17
400 Meter Dash Heat 3 | Top ↑
Sophie Fairman Staunton High School 1:00.07 1
Stephanie Wernle Gillespie High School 1:01.4 2
Katie Brosamer-Senger St. Teresa 1:01.84 3
Hannah Hergenrother Pleasant Plains 1:03.16 4
Jessica Dyer Riverton High School 1:03.88 5
Paige Peterman Williamsville High School 1:03.94 6
Angela Hennig Springfield Lutheran 1:04.68 7
Olivia Rohr Pleasant Plains 1:07.87 13
400 Meter Dash Heat 1 | Top ↑
Caleb Jennings Petersburg (PORTA) 1:02.53 18
Tyler Siegel Carlinville High School 1:04.92 20
Blaze Luttrell New Berlin High School 1:05.29 21
Ben Cooper Pawnee High School 1:07.77 23
400 Meter Dash Heat 2 | Top ↑
Cody Walker Carrollton High School 57.26 11
Michael Holt Petersburg (PORTA) 59.58 13
Dalton Strocher Williamsville High School 1:00.44 14
Austin Landon Carlinville High School 1:01.46 15
Tyler Booth Mt. Olive High School 1:02.44 17
John Harbison Mt. Olive High School 1:03.94 19
400 Meter Dash Heat 3 | Top ↑
Joshua Hennig Springfield Lutheran 54.17 3
Ethan Lomelino West Central (Winchester-Bluffs Coop) 55.35 7
Zach Strocher Williamsville High School 56.27 9
Clayton Roland Springfield Lutheran 56.9 10
Manley Bown Litchfield High School 58.17 12
Alex Taylor Beardstown 1:02.33 16
Tyler Watson Carrollton High School 1:05.77 22
400 Meter Dash Heat 4 | Top ↑
Zach Barnett Rochester High School 50.71 1
Alex Alvey Rochester High School 52.96 2
Samuel Allison Staunton High School 54.27 4
Josh Cornett Pleasant Plains 54.29 5
Dakota Conrad Auburn High School 54.52 6
Tim Janicke Litchfield High School 55.97 8
800 Meter Run Heat 1 | Top ↑
Sabrina Salvacion Pleasant Plains 2:39.34 6
kata Dragovich Mt. Olive High School 2:51.14 14
Kayla Nevill Williamsville High School 2:52.09 15
Brooke Buffington Staunton High School 2:53.03 16
Taylor Jenkins Auburn High School 2:55.54 17
Jonna Kauffman Springfield Lutheran 2:57.43 18
Chelsea Gondek New Berlin High School 3:01.58 19
Libby Darr Carrollton High School 3:14.02 20
800 Meter Run Heat 2 | Top ↑
Maddison Zimmer Delavan Jr./Sr. High School 2:24.88 1
Krissy Finley Rochester High School 2:30.62 2
Jaelin Heavisides Springfield Lutheran 2:34.08 3
Olivia Rohr Pleasant Plains 2:34.14 4
Kelsie Wujek St. Teresa 2:35.99 5
Hannah Garrels Mt. Olive High School 2:40.75 7
Nicole Tabatabai Rochester High School 2:41.17 8
Maggie Good St. Teresa 2:41.33 9
Ana Flores Beardstown 2:42.16 10
Amanda Cornell Staunton High School 2:43.27 11
Shelby Mullins Litchfield High School 2:45.61 12
Alexis Burns Gillespie High School 2:46.6 13
800 Meter Run Heat 1 | Top ↑
Caleb Jennings Petersburg (PORTA) 2:21.69 20
Parker Kirkpatrick West Central (Winchester-Bluffs Coop) 2:23.25 23
Zach Murphy Mt. Olive High School 2:24.6 24
Wyatt Neisler Pawnee High School 2:29.98 25
Justin Whitcomb Petersburg (PORTA) 2:32.37 26
Noah Daum Carrollton High School 2:37.53 27
Mark Birk Staunton High School 2:42.69 28
800 Meter Run Heat 2 | Top ↑
Clayton James Springfield Lutheran 2:14.84 10
Ian Schick Rochester High School 2:16.07 12
Alex Leija Carlinville High School 2:16.3 13
Jonathan Miller Williamsville High School 2:17.01 15
Gedeon Dansi Beardstown 2:17.88 16
Jason Whitlock Gillespie High School 2:17.91 17
Lex Smith Beardstown 2:19.31 18
Nick Banovz Staunton High School 2:19.64 19
Nathan Dunlap Carrollton High School 2:21.98 21
Brett Nickerson Litchfield High School 2:22.14 22
800 Meter Run Heat 3 | Top ↑
Matt Vermeersch Pleasant Plains 2:02.86 1
Michael Yeck Rochester High School 2:06.22 2
Corey Conklin Williamsville High School 2:06.88 3
Dakota Conrad Auburn High School 2:07.73 4
Andy Arenz Auburn High School 2:07.89 5
Matthew Nordyke Riverton High School 2:10.32 6
Zach Yoggerst Riverton High School 2:11.7 7
Mitch Johnson Pleasant Plains 2:12.31 8
Cole Grosenheider Litchfield High School 2:13.08 9
David Serrano Carlinville High School 2:15.47 11
Joey Dragovich Mt. Olive High School 2:16.48 14
1600 Meter Run Heat 1 | Top ↑
Brooke Buffington Staunton High School 6:42.44 10
Libby Darr Carrollton High School 6:46.72 11
Sara Rothe Pawnee High School 6:48.01 12
Caitlin Laudeman Williamsville High School 7:02.61 13
Chelsea Gondek New Berlin High School 7:03.21 14
Megan Jones Auburn High School 7:46.97 16
Stacy Mabie New Berlin High School 8:21.84 17
1600 Meter Run Heat 2 | Top ↑
Ivy Handley St. Teresa 5:20.83 1
Victoria Quarton Litchfield High School 5:25.03 2
Rachel Devereux St. Teresa 5:34.85 3
Kristen Garwood Springfield Lutheran 5:48.58 4
tyler ross Gillespie High School 5:52.4 5
Emily Blankenship Rochester High School 6:08.65 6
Jaelin Heavisides Springfield Lutheran 6:10.37 7
Nikki Steinwart Pleasant Plains 6:21.97 8
Halston Fletcher Williamsville High School 6:29.31 9
Rylee Alewelt Rochester High School 7:03.58 15
1600 Meter Run Heat 1 | Top ↑
Nathan Dunlap Carrollton High School 5:10.55 13
Jonathan Miller Williamsville High School 5:10.86 14
Collin Robinson Carrollton High School 5:22.35 15
Ben Rabe Auburn High School 5:24.12 16
Dominick Moore Riverton High School 5:24.48 17
Tom Homeier Staunton High School 5:29.58 18
Neal Buck Riverton High School 5:30.82 19
Caleb Thompson Litchfield High School 5:32.75 20
Tyler Gilleland Gillespie High School 5:35.95 21
Zavier Dahl Petersburg (PORTA) 5:45.29 22
Cole Hester Staunton High School 5:49.25 23
J.D. Eason New Berlin High School 6:07.0 24
Nolan Keck New Berlin High School 6:21.2 25
Drew Tevernor Pawnee High School 6:43.1 26
1600 Meter Run Heat 2 | Top ↑
Shane Hoerbert Petersburg (PORTA) 4:34.59 1
Austin Shunk Rochester High School 4:34.62 2
Matt Vermeersch Pleasant Plains 4:43.26 3
Andy Arenz Auburn High School 4:46.14 4
Jonas Cullen Rochester High School 4:46.92 5
Kevin Lapp Carlinville High School 4:52.58 6
Dan Plunkett Pleasant Plains 4:54.5 7
Keenan Watts Delavan Jr./Sr. High School 4:55.88 8
Justin Niehaus Carlinville High School 5:01.54 9
Lex Smith Beardstown 5:03.13 10
Corey Conklin Williamsville High School 5:04.15 11
Kyle Swetlishnoff Litchfield High School 5:04.6 12
3200 Meter Run Heat 1 | Top ↑
Ellen Devereux St. Teresa 11:17.55 1
Ivy Handley St. Teresa 11:26.32 2
Victoria Quarton Litchfield High School 11:43.47 3
Kristen Garwood Springfield Lutheran 12:28.15 4
Lea Viano Carlinville High School 12:36.81 5
Amy Pesch Williamsville High School 13:20.27 6
Nikki Steinwart Pleasant Plains 14:08.84 7
Sara Rothe Pawnee High School 14:20.64 8
Rylee Alewelt Rochester High School 14:23.08 9
Taylor Magdich Auburn High School 15:00.02 10
Megan Massey Staunton High School 15:09.2 11
Surbhi Jain Staunton High School 15:11.31 12
Bailey Anders New Berlin High School 15:59.77 13
Evan Shaw Riverton High School 11:52.2 14
Brendan Mier Pawnee High School 12:17.2 16
Cole Hester Staunton High School 12:44.0 17
Noah Daum Carrollton High School 13:03.4 18
Dan Nerone Williamsville High School 13:03.6 19
Nolan Keck New Berlin High School 13:42.8 20
David Callahan Riverton High School 14:41.7 21
Drew Tevernor Pawnee High School 14:58.8 22
3200 Meter Run Heat 2 | Top ↑
Shane Hoerbert Petersburg (PORTA) 9:47.4 1
Kevin Lapp Carlinville High School 10:16.6 2
Jeff Surbeck Rochester High School 10:25.2 3
Ryan Carroll Rochester High School 10:25.4 4
Dan Plunkett Pleasant Plains 10:37.3 5
Luke Reynolds Pleasant Plains 10:52.8 6
Kyle Swetlishnoff Litchfield High School 11:01.5 7
Lex Smith Beardstown 11:02.2 8
Justin Niehaus Carlinville High School 11:09.8 9
Patterson Friese Gillespie High School 11:17.0 10
Ben Rabe Auburn High School 11:27.5 11
Caleb Thompson Litchfield High School 11:27.6 12
Tom Homeier Staunton High School 11:29.1 13
Austen Horn Williamsville High School 11:57.2 15
4X100 Relay Heat 1 | Top ↑
Allison Goldasich Gillespie High School 54.8 8
Savanah Bednar Gillespie High School 54.8 8
Tateum Rosenteter Gillespie High School 54.8 8
Alexis Burns Gillespie High School 54.8 8
Cassie Wynn New Berlin High School 56.43 10
Maddie Logsdon New Berlin High School 56.43 10
Maggie Tarr New Berlin High School 56.43 10
Brittany Williams New Berlin High School 56.43 10
Qiana Bates Litchfield High School 56.86 11
Abby Hull Litchfield High School 56.86 11
Abbe Stevenson Litchfield High School 56.86 11
Shayla Davis Litchfield High School 56.86 11
Amy Willis Delavan Jr./Sr. High School 57.87 12
Stevie Hawkins Delavan Jr./Sr. High School 57.87 12
Jasmine Troyer Delavan Jr./Sr. High School 57.87 12
Maddie Steen Delavan Jr./Sr. High School 57.87 12
Emily Dozier Pawnee High School 59.39 13
Bre Cambre Pawnee High School 59.39 13
Victoria Charles Pawnee High School 59.39 13
Sierra Jones Pawnee High School 59.39 13
Rachel Cunningham Carrollton High School 1:00.75 14
Colleen Reif Carrollton High School 1:00.75 14
Erin Rahe Carrollton High School 1:00.75 14
Trista Scoggins Carrollton High School 1:00.75 14
Shania Bacon Beardstown 1:00.8 15
Nina Arnold Beardstown 1:00.8 15
4X100 Relay Heat 2 | Top ↑
Katie Brosamer-Senger St. Teresa 51.76 1
Jenna Layden St. Teresa 51.76 1
Samantha Gray St. Teresa 51.76 1
Camila Dayson St. Teresa 51.76 1
Allison McNamara Pleasant Plains 53.97 2
Katie McGraw Pleasant Plains 53.97 2
Madison Oschwald Pleasant Plains 53.97 2
Hannah Hergenrother Pleasant Plains 53.97 2
Bryanna Stevens Auburn High School 54.09 3
Anna Dambacher Auburn High School 54.09 3
Rachel Close Auburn High School 54.09 3
Shelby Stanger Auburn High School 54.09 3
Rachel Rhodes Williamsville High School 54.42 4
Regan Stump Williamsville High School 54.42 4
Kylie Walsh Williamsville High School 54.42 4
Paige Peterman Williamsville High School 54.42 4
Samantha Shannon Mt. Olive High School 54.43 5
Ruth McKorkle Mt. Olive High School 54.43 5
Lindsay Eickmeyer Mt. Olive High School 54.43 5
Emily Gretak Mt. Olive High School 54.43 5
Chaela Krueger Springfield Lutheran 54.61 6
Morgan Duke Springfield Lutheran 54.61 6
Angela Hennig Springfield Lutheran 54.61 6
Katie Bottom Springfield Lutheran 54.61 6
Megan Barfield West Central (Winchester-Bluffs Coop) 54.69 7
Makayla Norris West Central (Winchester-Bluffs Coop) 54.69 7
Maura Barfield West Central (Winchester-Bluffs Coop) 54.69 7
Karlee VanDeVelde West Central (Winchester-Bluffs Coop) 54.69 7
Hailey Williams Rochester High School 55.32 9
Jessica Campbell Rochester High School 55.32 9
Taylor Ostermeier Rochester High School 55.32 9
Alexis Robbins Rochester High School 55.32 9
4X100 Relay Heat 1 | Top ↑
Jared Rohn Beardstown 48.84 6
Joey Luna Beardstown 48.84 6
Alex Taylor Beardstown 48.84 6
Wes Carlock Beardstown 48.84 6
Jake Dixon Petersburg (PORTA) 48.95 7
Taylor Beckner Petersburg (PORTA) 48.95 7
Steven Smythe Petersburg (PORTA) 48.95 7
Austin Dixon Petersburg (PORTA) 48.95 7
Kelly Wass Delavan Jr./Sr. High School 49.49 9
Alex Vaughn Delavan Jr./Sr. High School 49.49 9
Austin Vaughn Delavan Jr./Sr. High School 49.49 9
Logan Dirks Delavan Jr./Sr. High School 49.49 9
Dominic Trettenero Staunton High School 49.5 10
Blake Kinder Staunton High School 49.5 10
Brad Mongold Staunton High School 49.5 10
Lucas Trettenero Staunton High School 49.5 10
Joshua Hennig Springfield Lutheran 49.76 11
Seth Martin Springfield Lutheran 49.76 11
Jackson Page Springfield Lutheran 49.76 11
Clayton Roland Springfield Lutheran 49.76 11
Cody Walker Carrollton High School 50.05 12
Brayden Rhoades Carrollton High School 50.05 12
Tyler Watson Carrollton High School 50.05 12
Seth Duba Carrollton High School 50.05 12
Mike Jones Carlinville High School 50.49 13
Richard Brown Carlinville High School 50.49 13
Tyler Siegel Carlinville High School 50.49 13
Kyle Levan Carlinville High School 50.49 13
4X100 Relay Heat 2 | Top ↑
Blake Pasley Rochester High School 45.12 1
Ross Blumhorst Rochester High School 45.12 1
Alex Alvey Rochester High School 45.12 1
Nick Waters Rochester High School 45.12 1
Cole Salantai Mt. Olive High School 46.74 2
Sam Marburger Mt. Olive High School 46.74 2
Zach Trebing Mt. Olive High School 46.74 2
Zack Mathis Mt. Olive High School 46.74 2
Jazeel King Riverton High School 47.26 3
Jared Wells Riverton High School 47.26 3
Sam Tinkham Riverton High School 47.26 3
Nick Barber Riverton High School 47.26 3
Morgan Flynn Williamsville High School 47.52 4
Brandon Icenogle Williamsville High School 47.52 4
Dalton Strocher Williamsville High School 47.52 4
Jak Loutzenhiser Williamsville High School 47.52 4
drew crook Gillespie High School 48.21 5
Dylan Frillman Gillespie High School 48.21 5
Austin Semplowski Gillespie High School 48.21 5
Adam Schmi Gillespie High School 48.21 5
Joseoph Stowell New Berlin High School 49.1 8
Peter Constantinides New Berlin High School 49.1 8
Brady Cummings New Berlin High School 49.1 8
Brock Kemp New Berlin High School 49.1 8
4X200 Relay Heat 1 | Top ↑
Morgan Young Pleasant Plains 1:58.26 6
Allison McNamara Pleasant Plains 1:58.26 6
Katie McGraw Pleasant Plains 1:58.26 6
Ashley Race Pleasant Plains 1:58.26 6
Sami Hembrough Beardstown 2:03.57 8
Ana Flores Beardstown 2:03.57 8
Trista Scoggins Carrollton High School 2:09.13 10
Rachel Cunningham Carrollton High School 2:09.13 10
Colleen Reif Carrollton High School 2:09.13 10
Erin Rahe Carrollton High School 2:09.13 10
Sierra Jones Pawnee High School 2:13.93 11
Amanda Dicks Pawnee High School 2:13.93 11
Victoria Charles Pawnee High School 2:13.93 11
Emily Dozier Pawnee High School 2:13.93 11
Hope Kensinger Delavan Jr./Sr. High School 2:18.01 12
Maddie Steen Delavan Jr./Sr. High School 2:18.01 12
Ashlynn Geary Delavan Jr./Sr. High School 2:18.01 12
Sydney Lashbrook Delavan Jr./Sr. High School 2:18.01 12
4X200 Relay Heat 2 | Top ↑
Rachel Close Auburn High School 1:49.86 1
Bryanna Stevens Auburn High School 1:49.86 1
Shelby Stanger Auburn High School 1:49.86 1
Anna Dambacher Auburn High School 1:49.86 1
Monica Niebrugge St. Teresa 1:50.9 2
Jenna Layden St. Teresa 1:50.9 2
Samantha Gray St. Teresa 1:50.9 2
Camila Dayson St. Teresa 1:50.9 2
Makayla Norris West Central (Winchester-Bluffs Coop) 1:54.34 3
Karlee VanDeVelde West Central (Winchester-Bluffs Coop) 1:54.34 3
Megan Barfield West Central (Winchester-Bluffs Coop) 1:54.34 3
Sylvia Fredricks West Central (Winchester-Bluffs Coop) 1:54.34 3
Jessica Campbell Rochester High School 1:55.69 4
Alexis Robbins Rochester High School 1:55.69 4
Carli Wiltsie Rochester High School 1:55.69 4
Hailey Williams Rochester High School 1:55.69 4
Jeslyn Roat Springfield Lutheran 1:57.95 5
Morgan Duke Springfield Lutheran 1:57.95 5
Sarah Ulsaker Springfield Lutheran 1:57.95 5
Katie Bottom Springfield Lutheran 1:57.95 5
Kaitlyn Schuricht Mt. Olive High School 2:01.1 7
Samantha Shannon Mt. Olive High School 2:01.1 7
Lindsay Eickmeyer Mt. Olive High School 2:01.1 7
Ruth McKorkle Mt. Olive High School 2:01.1 7
Taylor Gaudette Staunton High School 2:05.19 9
Marissa Feldmann Staunton High School 2:05.19 9
Kristen McDowell Staunton High School 2:05.19 9
Brittany Brackman Staunton High School 2:05.19 9
4X200 Relay Heat 1 | Top ↑
Dusty Atteberry Litchfield High School 1:41.75 7
Craig Johns Litchfield High School 1:41.75 7
Mason Steffans Litchfield High School 1:41.75 7
Chris Fenton Litchfield High School 1:41.75 7
Blaze Luttrell New Berlin High School 1:45.31 10
Brady Cummings New Berlin High School 1:45.31 10
Josh Longhta New Berlin High School 1:45.31 10
Joseoph Stowell New Berlin High School 1:45.31 10
Dylan Shade Carrollton High School 1:49.12 11
Brayden Rhoades Carrollton High School 1:49.12 11
Collin Robinson Carrollton High School 1:49.12 11
Seth Duba Carrollton High School 1:49.12 11
4X200 Relay Heat 2 | Top ↑
Jazeel King Riverton High School 1:37.56 1
Sam Tinkham Riverton High School 1:37.56 1
Jared Wells Riverton High School 1:37.56 1
Brad Nilas Riverton High School 1:37.56 1
Calvin Walter Williamsville High School 1:38.11 2
Brandon Icenogle Williamsville High School 1:38.11 2
Morgan Flynn Williamsville High School 1:38.11 2
Jak Loutzenhiser Williamsville High School 1:38.11 2
Christopher Hovey Rochester High School 1:38.69 3
Sam Green Rochester High School 1:38.69 3
Luke Henson Rochester High School 1:38.69 3
Jeremy Zack Rochester High School 1:38.69 3
Nick Dobrinich Staunton High School 1:39.31 4
Kyle Castaldi Staunton High School 1:39.31 4
Samuel Allison Staunton High School 1:39.31 4
Dylan Bertels Staunton High School 1:39.31 4
Bryce Anderson Pleasant Plains 1:41.53 5
Josh Cornett Pleasant Plains 1:41.53 5
Zach Cronister Pleasant Plains 1:41.53 5
Jake McNamara Pleasant Plains 1:41.53 5
Wes Carlock Beardstown 1:41.75 6
Jared Rohn Beardstown 1:41.75 6
Joey Luna Beardstown 1:41.75 6
Alex Taylor Beardstown 1:41.75 6
Steven Smythe Petersburg (PORTA) 1:41.95 8
Austin Dixon Petersburg (PORTA) 1:41.95 8
Jake Dixon Petersburg (PORTA) 1:41.95 8
Taylor Beckner Petersburg (PORTA) 1:41.95 8
Logan Dirks Delavan Jr./Sr. High School 1:43.83 9
Alex Vaughn Delavan Jr./Sr. High School 1:43.83 9
Austin Vaughn Delavan Jr./Sr. High School 1:43.83 9
Kelly Wass Delavan Jr./Sr. High School 1:43.83 9
4X400 Relay Heat 1 | Top ↑
Emily Gretak Mt. Olive High School 4:47.84 8
kata Dragovich Mt. Olive High School 4:47.84 8
Kaitlyn Schuricht Mt. Olive High School 4:47.84 8
Hannah Garrels Mt. Olive High School 4:47.84 8
Elizabeth Broeker Auburn High School 4:56.42 10
Taylor Jenkins Auburn High School 4:56.42 10
Paige Lay Auburn High School 4:56.42 10
Chelsea Domescik Auburn High School 4:56.42 10
Ashlyn Fore New Berlin High School 5:28.57 11
Emily Crowcroft New Berlin High School 5:28.57 11
Brittany Williams New Berlin High School 5:28.57 11
Amanda Watters New Berlin High School 5:28.57 11
4X400 Relay Heat 2 | Top ↑
Katie Brosamer-Senger St. Teresa 4:20.57 1
Jenna Layden St. Teresa 4:20.57 1
Ellen Devereux St. Teresa 4:20.57 1
Monica Niebrugge St. Teresa 4:20.57 1
Ashley Race Pleasant Plains 4:21.61 2
Katie McGraw Pleasant Plains 4:21.61 2
Hannah Hergenrother Pleasant Plains 4:21.61 2
Olivia Rohr Pleasant Plains 4:21.61 2
Allison Goldasich Gillespie High School 4:23.03 3
Alexis Burns Gillespie High School 4:23.03 3
Stephanie Wernle Gillespie High School 4:23.03 3
Tateum Rosenteter Gillespie High School 4:23.03 3
Paige Peterman Williamsville High School 4:24.12 4
Rachel Rhodes Williamsville High School 4:24.12 4
Regan Stump Williamsville High School 4:24.12 4
Kylie Walsh Williamsville High School 4:24.12 4
Krissy Finley Rochester High School 4:24.74 5
Taylor Welch Rochester High School 4:24.74 5
Carli Wiltsie Rochester High School 4:24.74 5
Erin Lindstrom Rochester High School 4:24.74 5
Shelby Mullins Litchfield High School 4:32.3 6
Abby Hull Litchfield High School 4:32.3 6
Victoria Quarton Litchfield High School 4:32.3 6
Shayla Davis Litchfield High School 4:32.3 6
Karlee VanDeVelde West Central (Winchester-Bluffs Coop) 4:38.42 7
Taylor Miller West Central (Winchester-Bluffs Coop) 4:38.42 7
Kaydee Carmody West Central (Winchester-Bluffs Coop) 4:38.42 7
Andrea Lietz West Central (Winchester-Bluffs Coop) 4:38.42 7
Hailey Abernathy Staunton High School 4:49.02 9
Amanda Cornell Staunton High School 4:49.02 9
Sophie Fairman Staunton High School 4:49.02 9
Mia Stefani Staunton High School 4:49.02 9
4X400 Relay Heat 1 | Top ↑
Collin Robinson Carrollton High School 4:09.82 8
Eric Schnelt Carrollton High School 4:09.82 8
Cody Walker Carrollton High School 4:09.82 8
Noah Daum Carrollton High School 4:09.82 8
Aaron Frazier New Berlin High School 4:29.59 9
J.D. Eason New Berlin High School 4:29.59 9
Brandon Bergee New Berlin High School 4:29.59 9
Malik Yamini New Berlin High School 4:29.59 9
4X400 Relay Heat 2 | Top ↑
Michael Yeck Rochester High School 3:33.4 1
Alex Alvey Rochester High School 3:33.4 1
Zach Barnett Rochester High School 3:33.4 1
Blake Pasley Rochester High School 3:33.4 1
George Wayda Pleasant Plains 3:43.01 2
Taylor Ray Pleasant Plains 3:43.01 2
Caleb Harney Pleasant Plains 3:43.01 2
Josh Cornett Pleasant Plains 3:43.01 2
Brad Nilas Riverton High School 3:43.63 3
Zach Yoggerst Riverton High School 3:43.63 3
Alec Seymour Riverton High School 3:43.63 3
Nick Barber Riverton High School 3:43.63 3
Cole Grosenheider Litchfield High School 3:48.31 4
Manley Bown Litchfield High School 3:48.31 4
Dan Brown Litchfield High School 3:48.31 4
Tim Janicke Litchfield High School 3:48.31 4
Zach Strocher Williamsville High School 3:52.9 5
Brandon Icenogle Williamsville High School 3:52.9 5
Dalton Strocher Williamsville High School 3:52.9 5
Morgan Flynn Williamsville High School 3:52.9 5
Samuel Allison Staunton High School 3:54.06 6
Nick Banovz Staunton High School 3:54.06 6
Nick Ondes Staunton High School 3:54.06 6
Brett Kinder Staunton High School 3:54.06 6
Cody Grant Springfield Lutheran 3:54.74 7
Seth Martin Springfield Lutheran 3:54.74 7
Clayton Roland Springfield Lutheran 3:54.74 7
Clayton James Springfield Lutheran 3:54.74 7
4X800 Relay Heat 1 | Top ↑
Maggie Good St. Teresa 10:24.97 1
Kelsie Wujek St. Teresa 10:24.97 1
Rachel Devereux St. Teresa 10:24.97 1
Megan Burgener St. Teresa 10:24.97 1
Amanda Nelson Rochester High School 10:41.0 2
Nicole Tabatabai Rochester High School 10:41.0 2
Krissy Finley Rochester High School 10:41.0 2
Carli Wiltsie Rochester High School 10:41.0 2
Sarah Ulsaker Springfield Lutheran 10:58.39 3
Jaelin Heavisides Springfield Lutheran 10:58.39 3
Jonna Kauffman Springfield Lutheran 10:58.39 3
Kristen Garwood Springfield Lutheran 10:58.39 3
Mia Stefani Staunton High School 11:18.32 4
Sophie Fairman Staunton High School 11:18.32 4
Yana Fairman Staunton High School 11:18.32 4
Amanda Cornell Staunton High School 11:18.32 4
kata Dragovich Mt. Olive High School 11:56.84 5
Lindsey Bloomfield Mt. Olive High School 11:56.84 5
Kaitlyn Schuricht Mt. Olive High School 11:56.84 5
Hannah Garrels Mt. Olive High School 11:56.84 5
Elizabeth Broeker Auburn High School 12:50.51 6
Molly Hunter Auburn High School 12:50.51 6
Brittany Russell Auburn High School 12:50.51 6
Taylor Jenkins Auburn High School 12:50.51 6
Megan Pinkerton Carrollton High School 13:12.57 7
Libby Darr Carrollton High School 13:12.57 7
Emily Hausman Carrollton High School 13:12.57 7
Shannon Darr Carrollton High School 13:12.57 7
Luke Henson Rochester High School 8:54.78 1
Jonas Cullen Rochester High School 8:54.78 1
Austin Shunk Rochester High School 8:54.78 1
Ian Schick Rochester High School 8:54.78 1
Dominick Moore Riverton High School 8:58.59 2
Zach Yoggerst Riverton High School 8:58.59 2
Matthew Nordyke Riverton High School 8:58.59 2
Neal Buck Riverton High School 8:58.59 2
Brett Kinder Staunton High School 9:00.59 3
Samuel Allison Staunton High School 9:00.59 3
Nick Ondes Staunton High School 9:00.59 3
Nick Banovz Staunton High School 9:00.59 3
Brett Nickerson Litchfield High School 9:12.81 4
Cole Grosenheider Litchfield High School 9:12.81 4
Manley Bown Litchfield High School 9:12.81 4
Dan Brown Litchfield High School 9:12.81 4
Clayton James Springfield Lutheran 9:23.59 5
Seth Martin Springfield Lutheran 9:23.59 5
Cody Grant Springfield Lutheran 9:23.59 5
Joshua Hennig Springfield Lutheran 9:23.59 5
Zach Cronister Pleasant Plains 9:30.78 6
Mitch Johnson Pleasant Plains 9:30.78 6
Taylor Ray Pleasant Plains 9:30.78 6
Brennan Pappas Pleasant Plains 9:30.78 6
Eric Schnelt Carrollton High School 10:08.36 7
Collin Robinson Carrollton High School 10:08.36 7
Nathan Dunlap Carrollton High School 10:08.36 7
Noah Daum Carrollton High School 10:08.36 7
J.D. Eason New Berlin High School 11:05.9 8
Malik Yamini New Berlin High School 11:05.9 8
Brandon Bergee New Berlin High School 11:05.9 8
Aaron Frazier New Berlin High School 11:05.9 8
High Jump Heat 1 | Top ↑
Bryanna Stevens Auburn High School 1.50m (4' 11" ) 1
Kristen McDowell Staunton High School 1.20m (3' 11" ½) 2
Elizabeth Weber Carrollton High School 1.20m (3' 11" ½) 3
Courtney Fleck Riverton High School 1.20m (3' 11" ½) 4
Andrea Lietz West Central (Winchester-Bluffs Coop) 1.20m (3' 11" ½) 5
Taylor Welch Rochester High School 1.20m (3' 11" ½) 6
Jeslyn Roat Springfield Lutheran 1.20m (3' 11" ½) 7
Jessica Dyer Riverton High School 1.20m (3' 11" ½) 8
Abbe Stevenson Litchfield High School 1.20m (3' 11" ½) 9
Matt Mueller Mt. Olive High School 1.80m (5' 10" ) 1
Brett Kinder Staunton High School 1.80m (5' 10" ) 2
George Wayda Pleasant Plains 1.80m (5' 10" ) 3
Jordan Johnson Staunton High School 1.50m (4' 11" ) 4
Alex Vaughn Delavan Jr./Sr. High School 1.50m (4' 11" ) 4
Josh Wells Rochester High School 1.50m (4' 11" ) 6
Eric Schnelt Carrollton High School 1.50m (4' 11" ) 7
Brandon Rogers Riverton High School 1.50m (4' 11" ) 8
Jared Wells Riverton High School 1.50m (4' 11" ) 9
Zach Trebing Mt. Olive High School 1.50m (4' 11" ) 9
Justin Brooks Petersburg (PORTA) 1.50m (4' 11" ) 11
Mason Steffans Litchfield High School 1.50m (4' 11" ) 12
Michael Holt Petersburg (PORTA) 1.50m (4' 11" ) 13
Reily Sullivan Auburn High School 1.50m (4' 11" ) 14
Brock Kemp New Berlin High School 1.50m (4' 11" ) 15
Connor Gleason Rochester High School 1.50m (4' 11" ) 16
Long Jump Heat 1 | Top ↑
Shannon Darr Carrollton High School 4.20m (13' 9" ½) 8
Morgan Duke Springfield Lutheran 3.90m (12' 9" ½) 10
Jessica Campbell Rochester High School 3.90m (12' 9" ½) 10
Maddie Logsdon New Berlin High School 3.90m (12' 9" ½) 12
Jasmine Troyer Delavan Jr./Sr. High School 3.90m (12' 9" ½) 12
Jessica Fager Williamsville High School 3.90m (12' 9" ½) 14
Andrea Lietz West Central (Winchester-Bluffs Coop) 3.90m (12' 9" ½) 15
Jade Hoenes Beardstown 3.60m (11' 9" ¾) 16
Jessie Bone Mt. Olive High School 3.60m (11' 9" ¾) 18
Erika Shriver Riverton High School 3.60m (11' 9" ¾) 19
Libby Darr Carrollton High School 3.60m (11' 9" ¾) 20
Kylie Senjan Mt. Olive High School 3.60m (11' 9" ¾) 21
Jessica Trone Beardstown 3.00m (9' 10" ¼) 22
Long Jump Heat 2 | Top ↑
Camila Dayson St. Teresa 4.80m (15' 8" ) 1
Stephanie Wernle Gillespie High School 4.80m (15' 8" ) 2
Shelby Stanger Auburn High School 4.50m (14' 9" ½) 3
Amanda Nelson Rochester High School 4.50m (14' 9" ½) 4
Courtney Fleck Riverton High School 4.50m (14' 9" ½) 5
Maggie Tarr New Berlin High School 4.50m (14' 9" ½) 6
Ashley Race Pleasant Plains 4.20m (13' 9" ½) 7
Maura Barfield West Central (Winchester-Bluffs Coop) 3.90m (12' 9" ½) 9
Paige Peterman Williamsville High School 3.60m (11' 9" ¾) 16
Long Jump Heat 1 | Top ↑
Wes Carlock Beardstown 5.70m (18' 8" ½) 4
Justin Brooks Petersburg (PORTA) 4.80m (15' 8" ) 12
Jake Reents Litchfield High School 4.80m (15' 8" ) 12
Gedeon Dansi Beardstown 4.80m (15' 8" ) 15
Lucas Trettenero Staunton High School 4.80m (15' 8" ) 16
Shaq Hayes Pawnee High School 4.80m (15' 8" ) 17
Eastin Hunter New Berlin High School 3.90m (12' 9" ½) 18
Long Jump Heat 2 | Top ↑
Nick Waters Rochester High School 5.70m (18' 8" ½) 1
Dylan Frillman Gillespie High School 5.70m (18' 8" ½) 2
Josh Cornett Pleasant Plains 5.70m (18' 8" ½) 3
Tom Reents Litchfield High School 5.70m (18' 8" ½) 5
Austin Vaughn Delavan Jr./Sr. High School 5.70m (18' 8" ½) 6
Brett Kinder Staunton High School 5.40m (17' 8" ½) 7
Mario Cannamela Rochester High School 5.10m (16' 8" ¾) 8
Cole Salantai Mt. Olive High School 5.10m (16' 8" ¾) 9
Jazeel King Riverton High School 5.10m (16' 8" ¾) 10
Logan Dirks Delavan Jr./Sr. High School 5.10m (16' 8" ¾) 11
Thomas Strubinger Auburn High School 4.80m (15' 8" ) 14
Triple Jump Heat 1 | Top ↑
Andrea Lietz West Central (Winchester-Bluffs Coop) 9.10m (29' 10" ½) 7
Paige Lay Auburn High School 8.50m (27' 10" ¾) 11
Amanda Watters New Berlin High School 7.90m (25' 11" ) 13
Sara Hulett New Berlin High School 7.90m (25' 11" ) 14
McKenzie Lamb Beardstown 7.60m (24' 11" ½) 15
Kaydee Carmody West Central (Winchester-Bluffs Coop) 7.60m (24' 11" ½) 16
Allison Paul Beardstown 7.60m (24' 11" ½) 17
Kylie Senjan Mt. Olive High School 7.00m (22' 11" ½) 18
Triple Jump Heat 2 | Top ↑
Sophie Fairman Staunton High School 10.30m (33' 9" ½) 1
Claire Raycraft St. Teresa 9.70m (31' 9" ) 2
Chaela Krueger Springfield Lutheran 9.70m (31' 9" ) 3
Angela Hennig Springfield Lutheran 9.70m (31' 9" ) 4
Courtney Fleck Riverton High School 9.70m (31' 9" ) 5
Bryanna Stevens Auburn High School 9.70m (31' 9" ) 6
Ashley Race Pleasant Plains 9.10m (29' 10" ½) 8
Stephanie Wernle Gillespie High School 8.80m (28' 10" ½) 9
Kristen McDowell Staunton High School 8.50m (27' 10" ¾) 10
Samantha Shannon Mt. Olive High School 7.90m (25' 11" ) 12
Triple Jump Heat 1 | Top ↑
Manley Bown Litchfield High School 10.60m (34' 9" ½) 13
DeLaney Ortiz Beardstown 10.60m (34' 9" ½) 14
Tom Homeier Staunton High School 10.30m (33' 9" ½) 16
Dalton Milliron Petersburg (PORTA) 10.30m (33' 9" ½) 17
Kyle Tripp New Berlin High School 10.30m (33' 9" ½) 18
Tyler Watson Carrollton High School 10.00m (32' 9" ¾) 19
Shaq Hayes Pawnee High School 10.00m (32' 9" ¾) 20
Chuck Norris West Central (Winchester-Bluffs Coop) 9.70m (31' 9" ) 21
Austen Horn Williamsville High School 9.70m (31' 9" ) 22
Wyatt Neisler Pawnee High School 9.10m (29' 10" ½) 23
Triple Jump Heat 2 | Top ↑
Russell Michelich Auburn High School 12.10m (39' 8" ½) 1
Craig Johns Litchfield High School 11.80m (38' 8" ½) 2
Jordan Johnson Staunton High School 11.80m (38' 8" ½) 3
Clayton Roland Springfield Lutheran 11.80m (38' 8" ½) 4
Brad Nilas Riverton High School 11.50m (37' 8" ¾) 5
Justin Brooks Petersburg (PORTA) 11.20m (36' 8" ) 6
Seth Points Auburn High School 11.20m (36' 8" ) 7
Caleb Harney Pleasant Plains 10.90m (35' 9" 13) 8
Mario Cannamela Rochester High School 10.90m (35' 9" 13) 9
Brock Kemp New Berlin High School 10.90m (35' 9" 13) 10
Joshua Hennig Springfield Lutheran 10.90m (35' 9" 13) 11
Logan Dirks Delavan Jr./Sr. High School 10.90m (35' 9" 13) 12
Cole Salantai Mt. Olive High School 10.60m (34' 9" ½) 14
Pole Vault Heat 1 | Top ↑
Brooke McGuire Beardstown 2.70m (8' 10" ½) 1
Jenna Wernsing Carlinville High School 2.70m (8' 10" ½) 2
Karley Welsh Auburn High School 2.70m (8' 10" ½) 2
Taylor Jenkins Auburn High School 2.40m (7' 10" ½) 4
Taylor Ostermeier Rochester High School 2.40m (7' 10" ½) 5
Alexis Burns Gillespie High School 2.40m (7' 10" ½) 5
Mattie Swan Beardstown 2.40m (7' 10" ½) 7
Amber Robbs Williamsville High School 2.10m (6' 10" ¾) 8
Qiana Bates Litchfield High School 2.10m (6' 10" ¾) 9
tyler ross Gillespie High School 2.10m (6' 10" ¾) 10
Shannon Darr Carrollton High School 1.80m (5' 10" ) 11
Blake Pasley Rochester High School 3.90m (12' 9" ½) 1
Jared Rohn Beardstown 3.90m (12' 9" ½) 2
George Wayda Pleasant Plains 3.90m (12' 9" ½) 3
Jack Denby Carlinville High School 3.30m (10' 9" ) 4
Alex Staton Rochester High School 3.30m (10' 9" ) 5
Alex Leija Carlinville High School 3.30m (10' 9" ) 6
Caleb Niemann Litchfield High School 3.00m (9' 10" ¼) 7
Samuel Allison Staunton High School 3.00m (9' 10" ¼) 8
Nick Banovz Staunton High School 2.70m (8' 10" ½) 9
Josh Jacobs Gillespie High School 2.70m (8' 10" ½) 10
Shot Put Heat 1 | Top ↑
Taylor Sullivan Carrollton High School 8.20m (26' 10" ¾) 10
Lindsey Bloomfield Mt. Olive High School 7.90m (25' 11" ) 13
Taylor Gaudette Staunton High School 7.60m (24' 11" ½) 16
Rachel Stivers Pawnee High School 7.30m (23' 11" ½) 17
Hannah Sievers Mt. Olive High School 7.30m (23' 11" ½) 18
Amanda Mortimer Auburn High School 7.00m (22' 11" ½) 19
Stephanie Casper Springfield Lutheran 7.00m (22' 11" ½) 20
Hope Kensinger Delavan Jr./Sr. High School 7.00m (22' 11" ½) 21
Victoria Francis Litchfield High School 6.00m (19' 8" ½) 22
Rachel Carl Delavan Jr./Sr. High School 5.40m (17' 8" ½) 23
Shania Bacon Beardstown 5.40m (17' 8" ½) 24
Victoria Dennis Riverton High School 5.10m (16' 8" ¾) 25
Stephanie Serrano Beardstown 4.20m (13' 9" ½) 26
Shot Put Heat 2 | Top ↑
Kelsey Card Carlinville High School 14.60m (47' 10" ¾) 1
Holly Haskins St. Teresa 10.60m (34' 9" ½) 2
Ashlyn Fore New Berlin High School 10.30m (33' 9" ½) 3
Morgan Alewelt Rochester High School 9.70m (31' 9" ) 4
Abby Alewelt Rochester High School 9.40m (30' 10" ¼) 5
Brooke Jamieson Carlinville High School 9.10m (29' 10" ½) 6
Haylie Kirkwood Gillespie High School 9.10m (29' 10" ½) 7
Jeslyn Roat Springfield Lutheran 8.80m (28' 10" ½) 8
Jessica Puckett Pleasant Plains 8.50m (27' 10" ¾) 9
Dani Dambacher Auburn High School 8.20m (26' 10" ¾) 11
Elizabeth Robinson Pleasant Plains 8.20m (26' 10" ¾) 12
Abby Neisler Pawnee High School 7.90m (25' 11" ) 14
Keeghan Pierce Williamsville High School 7.60m (24' 11" ½) 15
Shot Put Heat 0 | Top ↑
Kyle Cronister Pleasant Plains 11.54m (37' 10" ½) 0
Shot Put Heat 1 | Top ↑
Brandon Helm Petersburg (PORTA) 11.20m (36' 8" ) 15
Kyle Cronister Pleasant Plains 11.20m (36' 8" ) 16
Dawson Hillis Carrollton High School 11.20m (36' 8" ) 17
Billy Geiger Riverton High School 11.20m (36' 8" ) 18
Dusty Atteberry Litchfield High School 10.90m (35' 9" 13) 19
Dylan Adcock Carrollton High School 10.60m (34' 9" ½) 20
Josh Greiner Pawnee High School 10.00m (32' 9" ¾) 21
Tommy Kilver West Central (Winchester-Bluffs Coop) 10.00m (32' 9" ¾) 22
Sean Goff Riverton High School 9.70m (31' 9" ) 23
Mario Baracani Staunton High School 8.80m (28' 10" ½) 24
Shot Put Heat 2 | Top ↑
Keith Williams Williamsville High School 16.70m (54' 9" ½) 1
Jake Mahin Staunton High School 16.40m (53' 9" ¾) 2
Nic Bergman Litchfield High School 14.60m (47' 10" ¾) 3
Dylan Warrens Pleasant Plains 14.60m (47' 10" ¾) 4
Gabe Manning Williamsville High School 14.30m (46' 10" ) 5
Caleb Fricke Petersburg (PORTA) 14.00m (45' 11" ½) 6
Rolando Luna Beardstown 12.00m (39' 4" ½) 7
Selby Barron Rochester High School 12.10m (39' 8" ½) 8
ian sullivan Rochester High School 12.10m (39' 8" ½) 9
Kyle Sottoriva Carlinville High School 11.80m (38' 8" ½) 10
Jonathan Griffel Gillespie High School 11.50m (37' 8" ¾) 11
Justin Hardy West Central (Winchester-Bluffs Coop) 11.50m (37' 8" ¾) 12
Mat Roegge Beardstown 11.50m (37' 8" ¾) 13
Josh Longhta New Berlin High School 11.50m (37' 8" ¾) 14
Discus Heat 1 | Top ↑
Monica Niebrugge St. Teresa 23.40m (76' 9" ½) 14
Keeghan Pierce Williamsville High School 22.50m (73' 9" ¾) 17
Brooke Jamieson Carlinville High School 22.20m (72' 10" ) 18
Marleigh Voigtmann Springfield Lutheran 20.40m (66' 11" ½) 19
Ashlyn Fore New Berlin High School 20.10m (65' 11" ½) 20
Taylor Gaudette Staunton High School 17.90m (58' 8" ¾) 21
Victoria Francis Litchfield High School 16.70m (54' 9" ½) 22
Shania Bacon Beardstown 15.80m (51' 10" ) 23
Paige Lay Auburn High School 14.90m (48' 10" ½) 24
Rachel Stivers Pawnee High School 14.30m (46' 10" ) 25
Brittany Reynolds Pawnee High School 14.30m (46' 10" ) 26
Discus Heat 2 | Top ↑
Kelsey Card Carlinville High School 49.00m (160' 9" 13) 1
Morgan Alewelt Rochester High School 32.90m (107' 11" ½) 2
Allison Smithers Pleasant Plains 30.70m (100' 8" ¾) 3
Haylie Kirkwood Gillespie High School 29.80m (97' 9" ½) 4
Jeslyn Roat Springfield Lutheran 29.20m (95' 9" ½) 5
Sami Hembrough Beardstown 29.20m (95' 9" ½) 6
Taylor Sullivan Carrollton High School 28.90m (94' 9" ¾) 7
Holly Haskins St. Teresa 28.60m (93' 9" ) 8
Hope Kensinger Delavan Jr./Sr. High School 26.80m (87' 11" ¼) 9
Stevie Hawkins Delavan Jr./Sr. High School 24.30m (79' 8" ¾) 10
Stacy Mabie New Berlin High School 24.30m (79' 8" ¾) 10
Amanda Mortimer Auburn High School 24.30m (79' 8" ¾) 12
Elizabeth Robinson Pleasant Plains 24.00m (78' 8" ) 13
Hannah Sievers Mt. Olive High School 23.40m (76' 9" ½) 15
Abby Alewelt Rochester High School 23.10m (75' 9" ½) 16
Discus Heat 1 | Top ↑
Kyle Sottoriva Carlinville High School 33.20m (108' 11" ¼) 14
Rolando Luna Beardstown 31.30m (102' 8" ½) 16
Zach Schmitt Pleasant Plains 29.20m (95' 9" ½) 18
Jordan Earley Pawnee High School 28.60m (93' 9" ) 19
Sean Goff Riverton High School 25.00m (82' 0" ½) 21
Tommy Kilver West Central (Winchester-Bluffs Coop) 25.00m (82' 0" ½) 22
Zac Silvous Auburn High School 24.00m (78' 8" ) 23
Mario Baracani Staunton High School 23.70m (77' 9" ) 24
Ryan Phiefer Riverton High School 23.40m (76' 9" ½) 25
Daniel Fakuda Mt. Olive High School 20.40m (66' 11" ½) 26
Blaze Luttrell New Berlin High School 20.40m (66' 11" ½) 27
Discus Heat 2 | Top ↑
Caleb Fricke Petersburg (PORTA) 51.20m (167' 11" ¾) 1
Jake Mahin Staunton High School 48.40m (158' 9" ½) 2
Keith Williams Williamsville High School 47.50m (155' 10" ¼) 3
Gabe Manning Williamsville High School 45.70m (149' 11" ½) 4
Dawson Hillis Carrollton High School 41.10m (134' 10" ¼) 5
Dusty Atteberry Litchfield High School 38.00m (124' 8" ) 6
Jacob Hinton Petersburg (PORTA) 36.50m (119' 9" ) 7
Selby Barron Rochester High School 35.60m (116' 9" ½) 8
Dylan Warrens Pleasant Plains 35.60m (116' 9" ½) 9
Nic Bergman Litchfield High School 34.70m (113' 10" ½) 10
Bryan Webber Rochester High School 34.70m (113' 10" ½) 11
Mat Roegge Beardstown 34.10m (111' 10" ½) 12
Dylan Adcock Carrollton High School 33.20m (108' 11" ¼) 13
Justin Hardy West Central (Winchester-Bluffs Coop) 33.20m (108' 11" ¼) 15
Jonathan Griffel Gillespie High School 29.50m (96' 9" ½) 17
Cameron Tucker Gillespie High School 27.10m (88' 10" ) 20